?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

So ... Pompeii

Několik poznatků:
  - Sopky mají sakra dobrou mušku, ať už hází kameny obyčejné, nebo hořící.
  - Sopky jsou Mojžíš, umí přikázat moři aby odteklo a pak se zase vrátilo kam patří.
  - Městské hradby jsou skvělá protipovodňová hráz (měla jsem sto chutí zařvat na Tsunami "You shall not pass!" ale sousedi by to asi nepochopili XD)
  - Keltové při práci s koňma viděli Aragorna a opičí se.
  - Říman když si chce odvézt nevěstu připoutá ji k vozíku aby kdyby se vybourali (představte si situaci: vozík se čtyřspřežím, na korbě jen vozataj a ta holka a za zády sopka, která se je snaží sestřelit) aby to měla holka jistý.

a spousta dalších věcí které mi na první pokoukání hlava nebere.
Ale, Proculus RULEz ... nevim jak to dělá ale je prostě cute XD a taky je to chlapec šikovnej, přepůlit letící dřevec (no dobře spíš kopí, ale dobrejch 180 čísel to mělo), kterej míří přímo na něj a to s krátkym gladiem, se kterym může mít dosah sotva metr a kousek, a ani při tom nemrknout, to už podle mě chce mít pořádný koule.

Jinak film byl hodně předpovídatelný, nic moc překvapivého, hlavní hrdinka ... no nic moc, její služka mi připadala hezčí, hlavní hrdina mě taky nějak moc nezaujal a bejt historik asi u toho půl filmu zoufale brečím a druhou nechápu, ale pro pobavení dobrý.
Z celého filmu bych domů chtěla dvě věci (vlastně dvě osoby, spíš dva tvory), Sashenku (suprise, suprise) a pak toho Andalůsana ze stájí.

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
spiritofdream
May. 4th, 2014 08:28 pm (UTC)
On v tom hraje Sasha?! Ouuukej. :D
(Ale moment, já bych si asi omlátila hlavičku o... cokoliv, hlavně, abych to nemusela vidět. Jak moc pěknej je tam Saša?)
wampera
May. 5th, 2014 06:41 am (UTC)
pěknej,well, nooo asi jako Sasha v uniformě římskýho vojáka XD ... ale je sladkej i ten konec jsem mu schopná odpustit XD
certisko
May. 5th, 2014 07:26 am (UTC)
eh.... eh.
Dobře, řadíme na seznam "filmů, na které vzít historika, když má narozeniny" (S touto tradicí začali Erasmáci a Robin Hood)
Zní to dobře ujetě.
wampera
May. 5th, 2014 09:20 am (UTC)
Až si jednou pořídím pořádnou zvukovou aparaturu a televizi s víc jak 26 palci obrazovky, uspořádám veřejné promítání XD Málokdy se mi stane že bych chtěla film přímo v běhu glosovat XD
( 4 comments — Leave a comment )

Profile

thrawnie
wampera
wampera

Latest Month

October 2016
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow